Rychlá změna IT infrastruktury za víkend

Výměna IT infrastruktury se dá ve firmě při dobrém naplánování a správné volbě strategického partnera stihnout klidně za víkend.
Služba Upgrade za víkend vám vyřeší i velmi složité změny IT infrastruktury ve vaší firmě. Na základě vašeho požadavku zpracujeme úvodní analýzu, připravíme pro vás vhodnou koncepci upgradu nebo celkové změny IT infrastruktury, dodáme příslušný HW/SW a provedeme implementaci.

Rychlou změnu …

Cloudová řešení – jak na ně

Uvažujete o pořízení cloudových Office 365 nebo chcete své firemní servery převést do cloudu? Jak vám cloud pomůže zvýšit produktivitu práce vašich zaměstnanců se dozvíte od nás.

Cloudová řešení pomáhají zvyšovat produktivitu práce zaměstnanců, urychlovat výměnu informací ve firmě, přispívají k plnohodnotné týmové spolupráci a zásadním způsobem ovlivňují investice do IT infrastruktury.

Cloudové řešení v rámci služby IT bez problémů …

Servis PC a notebooků Brno

Jak servis u nás vypadá?
Kontaktujete nás a my zhodnotíme, zda je možno opravu provést u Vás, nebo je vhodné zařízení přivézt k nám.
Při servisu u Vás technik provede diagnostiku závady a opraví ji.
Když to není možné, tak zařízení odveze k nám na provozovnu.
Pokud přijedete rovnou na naši provozovnu tak si s Vámi popovídáme o dané závadě …

Google upřednostňuje responzivní stránky

Zhruba před rokem vyšla zpráva, že Google začíná počítat v rámci SEO i s responzivitou webových stránek. Za správné zobrazování webových stránek v mobilních zařízeních nebo tabletech vám Google připíše pomyslných několik bodů, když vyhodnocuje, na kterých pozicích byste se měli ve vyhledávači zobrazovat.

Z logiky věci vyplývá, že Google chce ve svém vyhledávači co nejkvalitnější weby a ví, že …

Proč je web design klíčový?

Design webových stránek nemá vliv na to, kdo, jak a odkud se dostane na váš web. Zásadně ale ovlivňuje, jestli na webu zůstane nebo se pouhými pár prokliky dostane na web konkurence. Takže rozhodně doporučujeme web design nepodcenit a svěřit ho do rukou profesionálů.

Proč je kvalitní web design důležitý:
– získá pozornost uživatelů
– udrží návštěvníky na webu
– …

Repasované počítače Dell

Výkonný a spolehlivý počítač či notebook za nízkou cenu? To je pro nás samozřejmost. Jsme dodavatelé repasovaných PC, notebooků, monitorů a tiskáren značky Dell. Koupě repasovaného zboží je v dnešní době rozhodně důvěryhodnější, než nákup přes inzerát od jednotlivých inzerentů. Na náš sortiment jakožto firma poskytujeme záruku, proto není problém s případnými reklamacemi oproti nárokování reklamace u jednotlivců, kteří prodávají …

Jak si vybrat tu správnou herní novinku?

Herní průmysl vydává jednu novinku za druhou a vy zakoušíte dilema, zda koupit tuto nebo tamtu hru?
Není nic jednoduššího než se podívat na http://www.gametrailers.cz. Už nemusíte zdlouhavě stahovat dema; stačí vám podívat se na tyto stránky a hru si jednoduše zkusit.
Gametrailery jsou nejčastěji krátká videa (zhruba 5 minut), které můžeme libovolně přetáčet a skákat v nich, a …

Jak udržet krok s herními novinkami?

Taky v poslední době ztrácíte přehled o tom, jaká hra právě vyšla? Nevíte, kdy vyjde právě ta Vaše oblíbená? Nebo nevíte, jaká hra by Vás vůbec zaujala? Jak ale zjistit, která hra je pro Vás právě ta pravá? Na to vše se pokusíme v tomto článku odpovědět.
Herní průmysl chrlí jednu hru za druhou, a už to není jako dříve, …